Poznaj FUN CLIMB

FUN CLIMB to sport, zabawa i niezapomniane przeżycia.

Jeśli szukasz miejsca na aktywne spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi, FUN CLIMB jest stworzony dla Ciebie! Znajdziesz tutaj 10 różnych przeszkód, z których każda stanowi inne wyzwanie. Wspinaj się po kolei i pokonaj wszystkie! Zmierz się ze swoimi słabościami i wykonaj skok z niebagatelnej wysokości 8 metrów. FUN CLIMB to miejsce, które pozwoli Ci wspiąć się na wyżyny własnych możliwości i pokonać grawitację.
Ponieważ liczba osob przebywających jednocześnie w strefie FUN CLIMB jest ograniczona zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji terminu odwiedzin.

 

Zarezerwuj sesję w strefie Fun Climb już teraz!

 

murall_203

BEZPIECZEŃSTWO

Nasi instruktorzy to zespół profesjonalistów, którzy dbają o bezpieczeństwo każdego uczestnika zabawy. Stosujemy tylko atestowany sprzęt najwyższej klasy oraz innowacyjne, amerykańskie urządzenia do autoasekuracji Trublue. Wykorzystują one przełomowy system magnetycznych hamulców, zapewniając pełne bezpieczeństwo, potwierdzone atestami i zgodnością z amerykańskimi i europejskimi normami. Dlatego skacząc nawet z najwyższej przeszkody, zawsze bezpiecznie i lekko wylądujesz na ziemi.