Zarezerwuj miejsce na FUN CLIMB

zamknij
 • 1. Czy warto wcześniej rezerwować miejsce?

  Najlepiej dokonać rezerwacji ponieważ liczba miejsc na obiekcie jest ograniczona.

 • 2. Czy płatności dokonuję na miejscu, w recepcji, czy podczas rezerwacji?

  Płatność zarówno KARTĄ jak i GOTÓWKĄ jest możliwa tylko w recepcji. Rezerwując miejsce nie trzeba dokonywać żadnej płatności elektronicznej.

 • 3. Czy muszę umieć asekurować aby korzystać z obiektu?

  FUN CLIMB to ściana wspinaczkowa, która nie wymaga umiejętności asekuracji ponieważ zapewnia ją atestowany sprzęt, który samoczynnie zapewnia wybieranie liny oraz opuszcza wspinacza z tą samą prędkością niezależnie od wagi ciała.

 • 4. Czy mogę przyjść sam, bez osoby asekurującej mnie?

  Dokładnie TAK. Można samodzielnie korzystać ze ściany wspinaczkowej i niezależnie od nikogo możesz korzystać z obiektu. FUN CLIMB to ściana wspinaczkowa, która nie wymaga osoby asekurującej, gdyż zastępuje ją atestowany sprzęt.

 • 5. Czy mogę przyjść w dowolnym momencie otwarcia obiektu?

  Zajęcia które odbywają się na FUN CLIMB mają swoje ramy czasowe. Są one widoczne w kalendarzu w zależności od dnia.

 • 6. Ile trwają zajęcia?

  Każde zajęcia to 60 minut wspinania, powiększone o czas potrzebny na wydanie sprzętu, sprawdzenie poprawnego jego założenia oraz przeszkolenie z zasad obowiązujących na obiekcie przez Instruktorów.

 • 7. Co zawiera cena biletu?

  Oprócz wstępu na obiekt cena zawiera również wypożyczenie sprzętu w postaci uprzęży dostosowanej do rozmiaru osoby wspinającej się oraz kask dla dzieci poniżej 10 roku życia. Bilet upoważnia do korzystania z wszystkich dróg poza 2 dodatkowymi przeszkodami - są jest TARZAN JUMP i TOUR DE BALLANCE, które ze względów bezpieczeństwa wymagają wyższych umiejętności oraz asysty Instruktora i są dodatkowo płatne.

 • 8. Jak należy się ubrać na zajęcia?

  Przede wszystkim należy posiadać sportowe obuwie zmienne, dotyczy to zarówno osób wspinających się jak i osób towarzyszących, które chcą przebywać na strefie wspinania. Dodatkowo zachęcamy aby ubrać się wygodnie aby nic nie krępowało ruchów.

 • 9. Od jakiego wieku można się wspinać?

  FUN CLIMB to miejsce z drogami o zróżnicowanym poziomie trudności. Na pewno 5-ciolatek skorzysta z większości z nich, ale również zdarza się młodsze dzieci w wieku 3-4 lat dobrze rozwinięte ruchowo korzystają z obiektu.

 • 10. Czy osoby niepełnoletnie mogą samodzielnie pozostawać w FUN CLIMB?

  TAK ale tylko osoby powyżej 16 roku życia, które już wcześniej wspinały się w naszym obiekcie i zostały przyprowadzone przez rodziców. Rodzic z obowiązany jest podpisać oświadczenie znajomości regulaminu ściany wspinaczkowej.

Pobierz najczęstsze pytania


Pomoc