Poznaj FUN CLIMB - zobacz video!

Aktualności zobacz co nowego w FUN CLIMB

Wakacje na Murallu dobiegły końca. Dziękujemy wszystkim dzieciakom za super zabawę a tych, którzy złapali wspinaczkowego bakcyla zapraszamy do udziału w SEKCJACH WSPINACZKOWYCH. Szczegóły wkrótce :) ... Zobacz więcejMniej

Wakacje na Murallu dobiegły końca. Dziękujemy wszystkim dzieciakom za super zabawę a tych, którzy złapali wspinaczkowego bakcyla zapraszamy do udziału w SEKCJACH WSPINACZKOWYCH. Szczegóły wkrótce :)

29/08/15

"... dziś już ostatni dzień półkolonii, szybko nam minął ten cały tydzień, każdy z nas pewnie łezkę uroni, zanim powróci w rodzinne strony..."

Została już ostatnia szansa i ostatnie wolne miejsca na wspólną wspinaczkę od poniedziałku.

Od października natomiast zapraszamy do naszych sekcji wspinaczkowych dla małych i dużych :) więcej info wkrótce !!
... Zobacz więcejMniej

"... dziś już ostatni dzień półkolonii, szybko nam minął ten cały tydzień, każdy z nas pewnie łezkę uroni, zanim powróci w rodzinne strony..." Została już ostatnia szansa i ostatnie wolne miejsca na wspólną wspinaczkę od poniedziałku. Od października natomiast zapraszamy do naszych sekcji wspinaczkowych dla małych i dużych :) więcej info wkrótce !!

21/08/15

Świeżutka porcja zdjęć z 7 juz turnusu Summer Camp. Jeszcze tylko dwa tygodnie wakacji i ostatnia szansa, żeby dołączyć do wspaniałej wpinaczkowej zabawy z nami :)
zapisy i informacje summercamp@murall.pl
... Zobacz więcejMniej

Świeżutka porcja zdjęć z 7 juz turnusu Summer Camp. Jeszcze tylko dwa tygodnie wakacji i ostatnia szansa, żeby dołączyć do wspaniałej wpinaczkowej zabawy z nami :) zapisy i informacje summercamp@murall.pl

17/08/15

Wszystkich amatorów wspinaczki zapraszamy jutro w godzinach 9:30-20:00 :) Centrum będzie czynne jak w każdą sobotę. ... Zobacz więcejMniej

14/08/15

Uff jak gorąco... puf jak gorąco... - ale nie u nas!! :) klimatyzowana hala pozwala dzieciakom w pełni cieszyć się ze wspinaczkowej zabawy. Dodatkowo chłodzimy się na zajęciach na basenie. Dlatego zapraszamy na ostatnie tygodnie wakacji do wspólnego spędzenia czasu :)
www.funclimb.pl/warszawa/murall-summer-camp-2-2/
... Zobacz więcejMniej

10/08/15